Hakkımızda

Antalya ve diğer bölgelerde izolasyon sektörünün tüm malzeme ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere toptan ve perakende satış ve taahhüt hizmetleri vermek üzere kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne ısı,su ve ses yalıtım malzemelerinin pazarlama satış, dağıtım ve taahhüt öncülüğünü üstlenmiş, kalite ve başarının temelini, doğru proje, doğru ürün ve doğru uygulama ile sistemini sürekli geliştirerek sektörde en iyi olma inancı doğrultusunda yoluna devam etmektedir.

Firmamız 2009 yılında izoder tarafından düzenlenen ‘’ En İyi Yalıtımlı Yapılar Yarışmasında ‘’ Sensimar Resort Spa Oteli ile en iyi su yalıtımlı yapılar dalında birincilik ödülüne layık görülmüştür. Firmamız meslek ahlakı ve uluslar arası standartları benimseyerek, en son teknoloji ve uygulamalar ile, beklenti ve ihtiyaçlara en iyi şekilde cevap verebilmek, öncü ve yenilikçi yapımız ile, sektörde tercih edilen bir marka haline gelmek için misyon ve vizyonun’dan asla vazgeçmeyecektir.

Vasıflı eleman ve konusunda uzman teknik eleman ve personel yetiştirmeyi sosyal bir sorumluluk olarak kabul eden OSC İzolasyon Meslek Liseleri ve Teknik Okullarla işbirliği yapıp, eğitim ve seminerler vererek sektöre bilinçli, eğitimli personel kazandırmaktadır. Bu amaçla çeşitli eğitim kurumlarından öğrenciler firmamız bünyesinde eğitim dönemlerinde staj yapmakta ve eğitim almaktadırlar. 


Misyonumuz,

Osc  İzolasyon olarak, çalıştığımız tüm alanlarda Türkiye’ye uygun en yeni ve en ekonomik teknolojileri getirmek ve kullanıcıların hizmetine sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak,  müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satış ve uygulama işlerini  arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz,

Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.


Bizi arayın Top